אתה עצמאי? כך תעבוד בצורה יעילה

זה לא סוד, יש בעלי עסקים עצמאיים שחווים קשיים ותסכול. אלה מסיימים את יום העבודה עם לשון בחוץ ותחושת החמצה. תרחישים אלה באים לידי ביטוי בעקבות התנהלות לא יעילה שניתנת לשינוי תוך יישום של 4 טיפים בסיסיים. מדריך זה יציג בפניכם את הטיפים הללו שישנו את האופן שבו תנהלו את העסק מעתה ואילך. הישארו כאן ותגלו את כל המידע שיאפשר לכם לא רק להרוויח מההכנסות, אלא גם ליהנות מפעילות העסק.

 

טיפ ראשון: הגדירו מטרות ברורות

ניהול של עסק מחייב הכנה של סדר יום שכולל הגדרה של מטרות ברורות. אלה יאפשרו לתכנן את היום על הצד הטוב ביותר. נדגיש שכדאי לשים דגש על האיכות ולא על הכמות. כלומר, לבחור במספר מצומצם של מטרות שניתן יהיה להגיע אליהן במהלך היום, ללא מאמץ מרובה. שכן, פעולה שגויה זו עשויה להוביל לדחיית הפעולות מיום אחד לאחר (תרחיש שעשוי לגרום לאי סדר שכדאי להימנע ממנו).

מטרות ברורות

טיפ שני: תשהו בחלל עבודה נוח ומזמין

שהייה במרחבי עבודה פתוחים, תוביל לפרודוקטיביות גבוהה. אם אתם עובדים מהבית או שיש לכם משרד מוזנח, כדאי שתדעו שהגיע הזמן להביא לשינוי ולעבור לחלל עבודה מעוצב ומזמין שכולל מתקנים ושירותים שיחסכו לכם כאב ראש. מדובר לצורך הדוגמא במכונות קפה מפנקות, משרדים ממוזגים, מחשבים ושירותי ניקיון. אם טרם שהיתם בחלל עבודה, כדאי שתגלשו לאתר Spacenter שמרכז את כל חללי העבודה הנחשבים שפרוסים ברחבי הארץ.

 

טיפ שלישי: תבצעו תיעדוף

כידוע, יש משימות שנחשבות לדחופות יותר, בעוד אחרות יכולות להמתין למשך זמן מה. אם אתם רוצים לעבוד בצורה יעילה לאורך זמן, עליכם לבצע הליך תיעדוף בתחילת כל יום עבודה. שימו לב, ניתן להשתמש בתוכנות ואפליקציות ייעודיות שיאפשרו לכם לסמן את המשימות הדחופות ולהציג תזכורות שיופיעו על גבי מסך המחשב או הפלאפון שלכם.

 

טיפ רביעי: הקצו זמן לתחביבים

עובדים עצמאיים נוטים להביא את העבודה שלהם הביתה בשעות הערב ובסופי שבוע, כך שהם מוצאים את עצמם עומדים מול המחשב או הפלאפון בשעות לא הגיוניות. בחרנו להציג את העובדה החשובה הזו בפניכם, כדי שתכירו בה ותשנו אותה בהקדם האפשרי.

שכן, כדאי לבצע הפרדה ברורה בין שעות העבודה לשעות הפנאי שלכם (הדבר נכון עוד יותר עבור עצמאיים שהם גם הורים לילדים צעירים). נדגיש שניתן להגיע לשינוי המיוחל זה תוך קבלת החלטה ברורה בנושא והעברת המידע הלאה. שכן, עליכם ליידע את העובדים אודותיה, כדי שהם יכירו בשעות העבודה העדכניות ויתנהלו בהתאם.

 

מילים אחרונות לסיום

עובדים עצמאיים יכולים לייעל את אופן העבודה שלהם בקלות. תרחיש זה יכול להתקיים תוך יישום 4 הטיפים שהוצגו במדריך זה. כעת אתם מכירים בהליכים שאתם צריכים לבצע, כך שנותר לכם רק לצאת לדרך ולהרגיש את השינוי.

לעבוד ביעילות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
החזרי מס עבור השקעות נדל_ן
נדל"ן
החזרי מס עבור השקעות נדל"ן

השקעה בנדל"ן היא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר להשקעת הון בישראל. בין אם לצורך רכישת דירה והשכרתה או השקעה במשרדים ומסחר, קיים פוטנציאל כלכלי משתלם בתחום זה. עם זאת, הוצאות ההשקעה

דירוג אשראי
זכויות וחובות
איך בי די איי משפיע עלינו?

בתחום הפיננסים והעסקים בישראל קיים כלי משמעותי הממלא תפקיד מכריע בהערכת היציבות הכלכלית ופוטנציאל הצמיחה – דו"ח BDI. דו"ח זה נוצר על ידי BDI Code, חברה העוסקת באספקה של מידע

כספים ומימון
הנהלת חשבונות באינטרנט: כך תמנעו מטעויות

טעויות חשבונאיות עלולות להוביל את בית העסק לבעיות תזרים כמו גם עמידה לדין פלילי, ועל כן יש צורך בביצוע של ניהול חשבונות נכון. כיצד? להלן כל הפרטים. הנהלת חשבונות באינטרנט

שעון ומטבעות
טיפים פיננסים
כמה מרוויח סוכן ביטוח פנסיוני עצמאי?

מיהו סוכן ביטוח פנסיוני? סוכן ביטוח פנסיוני הוא בעל המקצוע האחראי על מכשירי הפנסיה של לקוחות החברה או הסוכנות, יודע להתאים עבורם את התנאים המתאימים והמיטיבים ביותר עבורם ובאופן עקיף