דירוגי האשראי השונים

דירוג אשראי מאפשר לספק האשראי לנתח סיכונים. למעשה, מדובר בתחום שלם של ניתוח סיכונים בלקיחת הלוואות, שקיים בארה"ב כבר שנים רבות. בישראל התחלנו רק בשנים האחרונות בשיטת דירוג האשראי, והיא כבר צברה תאוצה רבה. בואו נבין ביחד מה הם דירוגי האשראי השונים.

אין ספק, רובנו לעיתים נתקלים בסיטואציה בה תזרים המזומנים אינו מאפשר התקדמות מקצועית, אישית וכלכלית. בסופו של דבר, אם תזרים המזומנים של אדם תקוע או חסום, הוא מנוע מלהתקדם עם חייו. וזו הנקודה בה אנשים בדרך כלל מבקשים הלוואות. וכשמבקשים הלוואה, הגורם המלווה ירצה לדעת מי אתם ומה הסיכון שבמתן הלוואה לכם. כיצד הוא יעשה את זה ? באמצעות דוחות BDI ודירוגי אשראי. קודם כל, בואו נבין מה הוא דירוג האשראי.

 

דירוגי אשראי של פרטיים וחברות

מה הוא דירוג אשראי של פרטיים? ומהו דירוג האשראי של חברות, כיצד הוא נקבע? בסופו של דבר, לכל אחד מאיתנו ישנו דירוג אשראי. בין אם מדובר בגורם פרטי או עסקי, דירוג האשראי מהווה למעשה את ההתנהלות הכלכלית שלכם.

פשטתם רגל בעבר? לקחתם הלוואות שעדיין לא סיימת להחזיר? זה בד"כ ישפיע על דירוג האשראי במידה מסוימת. ישנם פרמטרים נוספים אשר יכולים להשפיע על דירוג האשראי, וזו הסיבה לכך שכדאי לקבל ייעוץ בנושא. ישנם עורכי דין המתמחים בתחומי הבנקאות, ה-BDI וכדומה.

 

עורך דין מחיקת BDI שלילי

תוכלו בדרך כלל לקבל אצל עורכי דין אלו ייעוץ בתשלום, ואצל חלק מעורכי הדין ההתייעצות תהיה אפילו חינמית. בשורה התחתונה, המטרה בדרך כלל תהיה ניקוי BDI שלילי או נמוך. בין אם אתם צריכים לאפסו או לתקנו, ה-BDI עשוי להשפיע על ההתנהלות הכללית שלכם וזו הסיבה לכך שמומלץ לטפל בזאת.

בסופו של דבר, דירוג אשראי נמוך שמוביל לדוחות BDI שליליים, זה בדיוק מה שעשוי לעצור אנשים מלהמשיך להתנהל עסקית ומקצועית. למשל, במקרים שבהם אנשים מסורבים לקבל הלוואה לפתיחת עסק כתוצאה מקבלת BDI שלילי.

 

מה לדעת לפני בקשת הלוואה?

המלצה שלנו? רגע לפני שאתם פונים אל ספק אשראי כדי לקבל הלוואה, יהיה חשוב בעצמכם לוודא את תקינות דוחות ה-BDI שלכם. תוכלו לעשות זאת באמצעות הליווי והסיוע המקצועיים של עורך דין BDI ודירוג אשראי. עורכי דין אלו בקיאים בעובי הקורה של עולם הבנקאות, מה שיכול להועיל לכם רבות בבואכם לנקות דוחות BDI.

בסופו של יום, חשוב לזכור כי התהליכים האלו של שינוי BDI עשויים לקחת זמן. כמה זמן? כמה שבועות עד כמה חודשים ולפעמים גם יותר מכך. בין אם צריך להגדיל מסגרת אשראי או כל פעולה אחרת, יש להתאזר בסובלנות ולהמתין עד תום תהליך תיקון דוחות BDI. בסופו של דבר, תיקון הדוחות הוא מה שיאפשר לכם לקבל הלוואות בתנאים נאותים.

כרטיס אשראי

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שטרות ומטבעות
כספים ומימון
תקנת  Qualified Business Income Deduction

מאמר זה יסביר בקצרה על תקנת המס החדשה ששמה Qualified Business Income Deduction, או בכינויה תקנת QBI deduction, שנכנהס לתוקף בשנת 2017. הטבה זו, שמכונה גם תקנה 199A,  מאפשרת ליחידים

שלט וורוד
כללי
מזגן נייד להשכרה לאורחים שמגיעים הביתה

האקלים החם במדינת ישראל הינו מוכר וידוע לכולנו. לצערנו, החום הכבד ששורר ברחבי הארץ אינו מאופיין רק לתקופה אחת בשנה- ואנו עשויים לפגוש אותו כל עת. בחודשים החמים של השנה-