פיתות על טאבון גז בחצר או לקנות מהמאפייה – מה יותר משתלם

הפיתה היא אחד מהמאכלים האהובים ביותר בישראל והיא נמכרת בכמויות גבוהות במיוחד. ייתכן והסיבה שהישראלים אימצו לעצמם את הפיתה היא העובדה שהיא מאפשרת לשים בתוכה כל מאכל שתבחרו, מבלי להאפיל על הטעם שלו. אך מה יותר משתלם – לאפות אותן בטאבון גז בחצר או לקנות מהמאפייה?

 

לפני הכול – מבחן הטעם

אין ספק גם במאפייה וגם באפייה בטאבון גז בחצר תוכלו להשיג פיתות טעימות במיוחד שתיהנו לנגוס בהן. פיתה שהוכנה במאפייה מקבלת את המגע האישי של אופה בעל ניסיון שמתאים את סוג הבצק לפי רצון כלל לקוחותיו, לכן קניית פיתה מהמאפייה היא הבחירה הבטוחה שתבטיח לנו לקבל פיתה טעימה ומענגת. עם זאת, הכנת פיתה בטאבון גז מאפשרת לכל אחד לבחור באיזה שלב להוציא את הפיתה מהחום, וכך לקבוע את מידת האפייה שלה. כל אדם מעדיף לשמור את הפיתה בטאבון למשך זמן שונה על מנת להתאים את הפריכות שלה לטעמו האישי.

 

מבחן העלות

כפי שכבר הסברנו, פיתה בטאבון ופיתה מהמאפייה הם בעצם שני צדדים של אותו המטבע, השאלה היא כמה מטבעות כל פיתה תעלה? התשובה משתנה ביחס לכל מקרה. במידה ויש לכם ליד הבית מאפייה זולה ואיכותית, ייתכן ויהיה עדיף לקנות ממנה את הפיתות. מצד שני,  אם תרכשו טאבון גז איכותי כמו טאבון גז – BBQ הרי שתוכלו לעשות בו שימוש וליהנות ממנו. מחיר חבילה של עשר פיתות במאפייה נע בין 15 ל-25 ₪. באותם מחירים ניתן לקנות מספיק חומרי גלם כמו קמח, סוכר, שמן ועוד, לצורך הכנת כמות פיתות גדולה יותר. מנתון זה אפשר להסיק שקניית פיתה ממאפייה היא פחות משתלמת, למרות שגם לשימוש בטאבון גז יש עלויות נוספות כמו מחיר הגז.

 

היתרונות של אפיית פיתות בטאבון גז

הטריות של פיתה בטאבון גז היא דבר שקשה להתחרות בו. כאשר פיתה יוצאת מטאבון חם היא מקבלת צריבת חום שמאפיות מקצועיות מנסות לשמר בפיתות שלהן. בנוסף לטעם הנפלא, התהליך של הכנת הפיתה הוא מהנה במיוחד החל מהכנת הבצק ועד להוצאת הפיתה. ניתן גם לשלב את הילדים בהליך ההכנה וכך לאפשר להם ללמוד על הכנת אוכל במטבח.

 

למה דווקא טאבון גז?

טאבון גז הוא נוח במיוחד ובטוח לשימוש. ניתן להכין באמצעותו מגוון של מאכלים ואין ספק שהוא יכול לשדרג כל חוויה קולינרית. בנוסף, טאבוני גז נחשבים לעמידים במיוחד, כך שבהוצאה חד פעמית תוכלו ליהנות מהמוצר לאורך זמן רב.

 

סיכום

טאבון גז הוא מכשיר שימושי עבור כל מי שמתעניין באפייה ביתית. ככלל, הכנת אוכל באופן עצמי מחומרי גלם פשוטים היא מהנה ומאפשרת לאכול אוכל טרי שאתם יודעים מה בדיוק הוא מכיל, כך שהכנת פיתות ביתיות הינה מהנה ואף בריאה במיוחד.

אפיית פיתות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
לחיצת יד
נדל"ן
יעדים להשקעה ששווה להכיר מקרוב

השקעות נדל"ן בארץ ובמיוחד בחו"ל, היו באופן מסורתי יעד שניתן להשגה בעבור אנשים בעלי ידע מקצועי או בעלי הון התחלתי גבוה במיוחד והיכרות עם ההליכים. מזה זמן מה התעשייה השתנתה

מפתחות
נדל"ן
5 טעויות נפוצות בעת מכירת הדירה

מי שהתנסה בכך יודע. מכירת דירה היא פרויקט לכל דבר ועניין, אשר דורש מחויבות לתהליך, השקעה וגם גישה אסטרטגית מתאימה. לא מעט מוכרי דירות מאבדים קונים פוטנציאליים עקב התנהלות לא

כרטיס בצבע כחול
טיפים פיננסים
מהן הדרישות לוויזה באוסטרליה וכמה זה עולה?

אוסטרליה היא אמנם הקטנה מבין היבשות, אך היא עדיין עצומה בגודלה ובאפשרויות התיירות הרבות והמגוונות הקיימות בה. כדי לבקר באוסטרליה וליהנות מהנופים המרהיבים והתרבות המקומית, תצטרכו להנפיק ויזה לאוסטרליה, תהליך