כמה מרוויח יועץ נדל"ן?

כשחושבים על יועץ נדל"ן מן השורה הראשונה, מתרגמים זאת למי שמספק שירותי ייעוץ של השקעות ללקוחות פוטנציאליים שחושבים להשקיע בנדל"ן חיפה. בין אם זה לרכוש בית, ובין אם זה למכור דירה. יועצי הנדל"ן פועלים עם שיתופי פעולה צמודים במקביל ללקוחות שלהם למשך כל תהליך ההשקעה בנכסים.

אבל כדי להיות יועץ נדל"ן מדופלם, אתם חייבים לעבור קורס נדל״ן אונליין – והמקום המומלץ ביותר עבורו  הוא מכללת אורין שפלטר חיפה. רק אצלנו תלמדו כיצד בדיוק לספק ללקוחות שלכם ניתוח מעמיק של שוק הנדל"ן. כמו גם, איך לספק מידע קונקרטי אודות תהליך ההשקעה שלהם. במכללה שלנו תקבלו את כל הכלים הכי אפקטיביים בהיבט של השקעות בנכסים לטובת הלקוחות שלכם, ותקבלו גם מאתנו את הייעוץ והמומחיות הטובים ביותר.

והגענו לשאלה שבוודאי מעוררת את הסקרנות של מרביתכם – כמה מרוויח יועץ נדל"ן? אולי תתפלאו לקרוא את השורות הבאות, אבל לא תמיד יועצי נדל"ן גובים אחוזים מעסקת הנדל"ן. כאשר מבצעים עסקת נדל"ן, שהשווי שלה לא יותר ממספר מאות אלפי שקלים, פני הדברים שונים לגמרי. במצב שכזה, יועץ הנדל"ן ידרוש מכם סכום מינימום בתור שכר הטרחה שלו.

משני השותפים לעסקה. באופן הזה יכסה יועץ הנדל"ן את כל ההוצאות הכספיות שהוא צריך לשאת בהן, לרבות בעבור פרסום ושיווק הנכס. בסיטואציה כגון זאת, אתם חייבים לוודא, כי אכן מדובר בשכר טרחה הגון, אל מול התמורה הכספית שאתם אמורים לקבל מן עסקת הנדל"ן.

האם הידע העצום של יועץ נדל"ן יתמוך בעסקת הנדל"ן שתעשו?

לא קיים כל עוררין על כך, כי הידע האדיר של יועץ הנדל"ן שעבר קורס נדל"ן בצפון יתמוך וישפר את עסקת הנדל"ן שאתם מעוניינים לבצע. אין מי שמבין באמת את המגמות העכשוויות של שוק הנדל"ן יותר טוב, ובאופן הכי מקצועי, מאשר יועץ הנדל"ן. משום שיועצי הנדל"ן מכירים את שוק הנדל"ן הרבה יותר מאשר אתם מכירים אותו, מן הסתם, והם אוחזים בארסנל.

כמו גם, בכלים ובניסיון עתיר בהמון שנים, הם יסייעו לכם להשקיע את כספכם באופן המיטבי ביותר. יתרה מזאת, ליועץ הנדל"ן יש הבנה מיטבית יותר של אזור המגורים שבו אתם מתכוונים להשקיע בעסקת הנדל"ן הבאה שלכם. חברה ליועץ נדל"ן בדרך כלל מתמחת בתחום זה. היא מחזיקה בצוות מגוון של יועצי נדל"ן מקצועיים, ממש מלח הארץ.

צוות נדל"ניסטים שימצאו לכם השקעות נדל"ן רווחיות, כדאיות, משתלמות, והכי מתאימות לצרכים ולמאוויים שלכם. ובמפנה דרסטי, נעבור לשאלה שמדירה שינה מהרבה בני אדם – כמה מרוויח יועץ נדל"ן? איך שלא מסתכלים על זה, לחיובי או לשלילי, אין הגדרה על פי החוק במדינת ישראל כמה צריך לגבות או להרוויח בדיוק יועץ הנדל"ן.

כאשר מתנהלים בעסקה של רכישה או של מכירת נדל"ן, עמלת התיווך המקובלת הינה בסביבות השני אחוזים מן ערך עסקת הנדל"ן, כאשר יש להוסיף לסכום זה מע"מ, כפי שמבקש ממכם החוק הישראלי. אך הלכה למעשה, שיעור עמלת יועץ הנדל"ן בארץ נע בין אחוז לבין שני אחוז משווי עסקת הנדל"ן, כאשר זה מסתכם בסכום רציני עד מאוד של בערך כמה אלפי שקלים, או יותר נכון להגיד למעלה מעשרת אלפים שקלים, פלוס מינוס.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מדד
כספים ומימון
איך לרכוש חנות שתכניס לכם כסף

במציאות של היום בישראל כל אחד זקוק לעוד הכנסה, מחירי הנדלן עולים בלי סוף ואנשים פונים לכל מיני השקעות שונות, יש לא מעט דרכים להשקיע את הכסף, אבל הסיכון בכל