נדל"ן בחו"ל: נשמע מורכב, בפועל – משחק ילדים

רבים סבורים כי ביצוע של רכישה של נכס נדל"ן בחו"ל היא פרוצדורה בירוקרטית שוחקת, ועל כן נמנעים מלבצע אותה. אולם, כיום זה קל יותר מאי פעם – בזכות חברת נדל"ן גרמניה.

נדל"ן בחו"ל – הצטרפו למהפכה בענף הנדל"ן

מחירי הנדל"ן הגבוהים במדינת ישראל, כמו גם יוקר המחייה מחייבים חשיבה מחודשת לגבי השקעות אופטימליות. למעשה, ההשקעה הטובה ביותר היא השקעה ברכישה של נכס נדל"ן בחו"ל, זאת לאור המחירים הנמוכים בעשרות אחוזים מאשר בישראל, כמו גם מדיניות מיסוי נוחה וקלה. חשוב לזכור כי לא מדובר בתהליך מורכב מאוד, וזאת בתנאי שאתם לוקחים חברה מקצועית לתחום אשר בקיאה בצורה אבסולוטית בשוק הנדל"ן בעולם ויכולה להעניק מעטפת ליווי שלמה הכוללת מומחים לתחום הנדל"ן, יועץ משפטי כמו גם ליווי של בנק מוביל. חברה כזו היא חברת נדל"ן גרמניה, אשר מעניקה למאות משקיעים מדי שנה הזדמנות חסרת תקדים של רכישה של נכס נדל"ן במדינה גדולה, מובילה ויציבה ובכך להרוויח הכנסה פסיבית – מבלי לצאת מהבית.

מחשבה על בית

כיצד נבצע רכישה של נכס נדל"ן בגרמניה באופן קל ופשוט?

על מנת לבצע רכישה של נכס נדל"ן מניב חשוב לבצע התקשרות עם חברה אשר מספקת ייעוץ מקצועי וליווי משפטי צמוד, וזאת בכדי שההשקעה הזו אכן תהיה נכונה וקלה. למעשה, באמצעות חברת נדל"ן גרמניה תוכלו לרכוש נכס בעל פוטנציאל לתשואה גבוהה, מבלי להתעסק בכל הבירוקרטיה הכרוכה בכך, זאת בשל צוות אשר מכיר היטב את שוק הנדל"ן בגרמניה ואשר מתמחה ביצירת קשרים משמעותיים עם אנשי מקצוע השוהים בגרמניה, כמו גם גופים פיננסים רבי עוצמה בדמות בנקים מובילים אשר מאפשרים לקבל מימון של עד 90% מערך הנכס, מה שמקל על היכולת שלכם לרכוש את הנכס מבלי לקרוע את הכיס.

רכישת נכס נדל"ן – השקעה משתלמת לטווח ארוך

על אף וכיום רכישה של נכס מניב בגרמניה היא קלה מאי פעם, יש לקחת בחשבון בחינה של מגוון רחב של פרמטרים אשר נועדו ליצור קרקע יציבה לצורך ביצוע ההשקעה. על כן, מומלץ לבצע פגישת ייעוץ ראשונית עם צוות המומחים של חברת נדל"ן גרמניה, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את מלוא הפרטים הרלוונטיים ולהבין האם זה אכן מתאים למצבכם הפיננסי כיום, כאשר המטרה היא לבצע עסקה אשר תהיה משתלמת לטווח הארוך, בקבלת תשואה אשר יכולה להגיע למעל ל 11%, ברוב המקרים. על כן, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולבדוק את מידת זכאותכם לרכישה של נכס נדל"ן בעל תשואה שנתית גבוהה, כך שתוכלו להיות בטוחים שעשיתם את העסקה הטובה ביותר בחייכם. למידע נוסף, היכנסו אלינו לאתר בכתובת https://nadlan-germany.co.il או צרו קשר במספר 077-9978945, וכך גם אתם תוכלו להצטרף למהפכה של עולם הנדל"ן במאה ה 21.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
החזרי מס
מיסים
החזרי מס – קליק אחד ותדע כמה כסף מגיע לך

נושא החזרי המס אמנם התחיל להיכנס למודעות שלנו בשנים האחרונות ויחד עם זאת, לא מעט אנשים נרתעים לפנות אל רשות המיסים ולדרוש את הכספים המגיעים להם וזאת בעיקר בשל חוסר

מיסים ראשית
מיסים
מגיע לכם כסף שלא ידעתם על קיומו

מיליארדי שקלים יושבים להם בקופת המדינה, בדמות החזרי מס, ומחכים שהזכאים להם יקבלו אותם. כמו כן, מעל לחצי מהעובדים השכירים במדינת ישראל זכאים להחזרי מס, וכנראה שכלל אינם מודעים לכך.

מפתחות
נדל"ן
5 טעויות נפוצות בעת מכירת הדירה

מי שהתנסה בכך יודע. מכירת דירה היא פרויקט לכל דבר ועניין, אשר דורש מחויבות לתהליך, השקעה וגם גישה אסטרטגית מתאימה. לא מעט מוכרי דירות מאבדים קונים פוטנציאליים עקב התנהלות לא